GEP14000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GEP14000
JLCPCB Part #
C6260654
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1pF~14pF 500@20MHz 9.53mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS