GHN38000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GHN38000
JLCPCB Part #
C7281498
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~38pF 41.66mm 500@20MHz 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS