30KP51CA
MFR.Part #
30KP51CA
JLCPCB Part #
C5504294
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 362A 50uA 51V 56.7V 82.8V TVS Unidirectional Plugin ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS