SP010N01BGHTO
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP010N01BGHTO
JLCPCB Part #
C22385350
Package
TOLL-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1mΩ@10V 100V 14.658nF 2.335nF 208nC@10V 370A 39pF 3V 410W TOLL-8L MOSFETs ROHS