SP30P45T2
MFR.Part #
SP30P45T2
JLCPCB Part #
C41354963
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.2W 105pF 30V 4.2A 45mΩ@10V 60pF 8.5nC@4.5V 880pF 900mV SOT-23 MOSFETs ROHS