SIT8920AML31-18N-40.000000T
MFR.Part #
SIT8920AML31-18N-40.000000T
JLCPCB Part #
C1234896
Description
-55℃~+125℃ 1.8V 40MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS