SIT1602AC-71-33S-32.768000E
MFR.Part #
SIT1602AC-71-33S-32.768000E
JLCPCB Part #
C1501939
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 32.768MHz 4.5mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS