SIT8918AE-22-33E-33.300000D
MFR.Part #
SIT8918AE-22-33E-33.300000D
JLCPCB Part #
C1161580
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 33.3MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS