SIT1602AI-82-33E-30.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AI-82-33E-30.000000Y
JLCPCB Part #
C1148515
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 30MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS