SIT1602AI-82-33E-40.000000Y
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AI-82-33E-40.000000Y
JLCPCB Part #
C1147328
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 40MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS