SIT1602AC-82-33E-30.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-82-33E-30.000000Y
JLCPCB Part #
C1145368
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 30MHz 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS