SIT1602AI-81-33E-40.000000T
MFR.Part #
SIT1602AI-81-33E-40.000000T
JLCPCB Part #
C1155394
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 40MHz ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS