SIT8920AM-31-33E-27.480000T
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8920AM-31-33E-27.480000T
JLCPCB Part #
C1234750
Package
SMD-4P
Description
-55℃~+125℃ 27.48MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS