SIT1602AI-81-33E-10.000000T
MFR.Part #
SIT1602AI-81-33E-10.000000T
JLCPCB Part #
C1152531
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 3.3V ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS