SIT1602AI-22-XXE-24.576000E
MFR.Part #
SIT1602AI-22-XXE-24.576000E
JLCPCB Part #
C1184961
Description
-40℃~+85℃ 2.25V~3.63V 24.576MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS