SIT1602AC-33-33S-27.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-33-33S-27.000000Y
JLCPCB Part #
C1162675
Description
-20℃~+70℃ 27MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS