SIT8918AE-33-33E-25.000000T
MFR.Part #
SIT8918AE-33-33E-25.000000T
JLCPCB Part #
C1232654
Description
-40℃~+105℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS