SIT1602AC-73-33S-12.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-73-33S-12.000000E
JLCPCB Part #
C1506173
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS