SIT1602AI-33-33E-12.000000T
MFR.Part #
SIT1602AI-33-33E-12.000000T
JLCPCB Part #
C1166550
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 3.3V ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS