SIT1602AC-73-30S-12.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-73-30S-12.000000E
JLCPCB Part #
C1503530
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 3V 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS