SIT1602ACT82-18E-75.000000T
MFR.Part #
SIT1602ACT82-18E-75.000000T
JLCPCB Part #
C1146217
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 75MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS