SIT8924AAB72-33E-12.272700E
MFR.Part #
SIT8924AAB72-33E-12.272700E
JLCPCB Part #
C1160804
Description
-40℃~+125℃ 12.2727MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS