SIT1602AC-31-33E-50.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-31-33E-50.000000Y
JLCPCB Part #
C1217558
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 50MHz LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS