KH-A2504-13A
MFR.Part #
KH-A2504-13A
JLCPCB Part #
C18186369
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.54mm 250V 3A 6.35mm 7.1mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS