KH-TYPE-C-L9.3-24P
MFR.Part #
KH-TYPE-C-L9.3-24P
JLCPCB Part #
C2688794
Package
SMD
Description
-55℃~+85℃ 1 10000 times 24P 5A 5V 9.3mm Through Hole Type-C SMD USB Connectors ROHS