JEN1006-12V-ULC
MFR.Part #
JEN1006-12V-ULC
JLCPCB Part #
C2982312
Description
-55℃~+125℃ 0.25pF 1 12V 13.3V 2.5A 200nA 32V 80W Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS