JEN1006-12V-LC
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
JEN1006-12V-LC
JLCPCB Part #
C2982311
Package
DFN1006-2
Description
1 100W 12V 13.3V 200nA 20V 5A 7.5pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS