SMAJ180CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
SMAJ180CA
JLCPCB Part #
C50087693
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1.4A 180V 1uA 222V 292V 400W@10/1000us TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS