DIP15-2A72-21L
MFR.Part #
DIP15-2A72-21L
JLCPCB Part #
C5711547
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 100us 15V 1A 200V@DC 500us Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Reed Relays ROHS