CN024D60
Extended
Manufacturer
Sensata Tech
MFR.Part #
CN024D60
JLCPCB Part #
C2617631
Package
SIP-4
Description
0V~24V 1 Form A (SPST-NO) 3.5A No SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS