GP3D010A170B
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GP3D010A170B
JLCPCB Part #
C5719273
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1.65V@10A 1.7kV 130A 39A 40uA@1700V TO-247-2 SiC Diodes ROHS