GP3D020A065B
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GP3D020A065B
JLCPCB Part #
C6260812
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1.7V@20A 135A 20A 50uA@650V 650V TO-247-2 SiC Diodes ROHS