GSXD030A010S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD030A010S1-D3
JLCPCB Part #
C6266460
Package
SOT-227
Description
100V 1mA@100V 2 Independent 840mV@30A SOT-227 Schottky Diodes ROHS