MA-505 4.0960M-C3:ROHS
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-505 4.0960M-C3:ROHS
JLCPCB Part #
C5794577
Package
MA-505
Description
-20℃~+70℃ 150Ω 18pF 4.096MHz ±50ppm ±50ppm MA-505 Crystals ROHS