MA-505 15.0000M-C0:ROHS
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-505 15.0000M-C0:ROHS
JLCPCB Part #
C6086233
Package
MA-505
Description
-20℃~+70℃ 15MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-505 Crystals ROHS