SWD076R68E7T
MFR.Part #
SWD076R68E7T
JLCPCB Part #
C5151855
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125W 219pF 3.704nF 4V 68V 80nC@10V 85A 8mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS