SWI069R10VS
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SWI069R10VS
JLCPCB Part #
C5151875
Package
TO-251
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 100V 11pF 158W 3.041nF 45nC@10V 7.1mΩ@10V 70A TO-251 MOSFETs ROHS