SWB086R68E7T
Extended
Manufacturer
Samwin
MFR.Part #
SWB086R68E7T
JLCPCB Part #
C5151840
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 116W 173pF 2V 3.039nF 64nC@10V 68V 75A 9.2mΩ@10V TO-263 MOSFETs ROHS