RD1E107M6L011PC380
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1E107M6L011PC380
JLCPCB Part #
C20539351
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS