RD2A107M10016BB180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD2A107M10016BB180
JLCPCB Part #
C238014
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 100uF 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS