SMDRI127-680MT
MFR.Part #
SMDRI127-680MT
JLCPCB Part #
C9907
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
140mΩ 2.1A 4A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS