SM4532-6R8MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM4532-6R8MT
JLCPCB Part #
C10131
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.6A 131.2mΩ 6.8uH 950mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS