SM5845-150MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SM5845-150MT
JLCPCB Part #
C71288
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.25A 1.3A 140mΩ 15uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS