SMMS1360-820M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMS1360-820M
JLCPCB Part #
C5367077
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
140mΩ 3A 4A 82uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS