SMMS0850-1R5M
MFR.Part #
SMMS0850-1R5M
JLCPCB Part #
C2977790
Package
SMD,8.5x8mm
Description
1.5uH 11A 20A 7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS