URG1608L-331-L-T05
MFR.Part #
URG1608L-331-L-T05
JLCPCB Part #
C4216983
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS