URG1608L-681-L-T05
MFR.Part #
URG1608L-681-L-T05
JLCPCB Part #
C4035094
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS