RT0603P-101-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RT0603P-101-M
JLCPCB Part #
C6288401
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 50mW Thin Film Resistor ±20% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS