RR1220Q-19R1-D-M
MFR.Part #
RR1220Q-19R1-D-M
JLCPCB Part #
C2100259
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 19.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS