RG1005P-1180-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-1180-B-T5
JLCPCB Part #
C4248690
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS